12-14 Kasım’da Antalya Susesi Otel’de Bayi Toplantısı ve Yeni Reklam Kampanyası Lansmanı Yapıldı

LUKOIL Türkiye 2014 Bayii Toplantısı 12-14 Kasım tarihleri arasında Antalya Belek Susesi Otel’de gerçekleşti. Moderatörlüğünü ünlü sanatçı Toprak Sergen’in gerçekleştirdiği ve yaklaşık 600 bayii ve iş ortağının katıldığı organizasyonun ilk saatlerinde, katılımcı LUKOIL bayileri 4 farklı çalışma grubunda bilgilendirildiler:
  1. ATS (Araç Tanıma Sistemi),
  2. İBOS (İnternet Bayii Otomasyon Sistemi),
  3. Ön Saha Hizmet Geliştirme
  4. Madeni Yağlar konulu çalışma gruplarına katıldılar.
Toplantıya LUKOIL’in iş ortakları olarak Denizbank, Garanti Bankası, Sigortayeri, Aktifbank, Coca-Cola, TURPAK, Miron Yazılım, Yanıt Tekstil katıldılar. Kendileri için özel olarak kurulan mini sergi alanında 2 gün boyunca bayilerin sorularını yanıtlayan firmalar, toplantıya büyük katkıda bulundu.

Ardından başlayan konuşmalarda, toplantıya değerli katılımlarda bulunan Lukoil Grubu’nun Birinci Başkan Yardımcısı Sn. Vladimir Nekrasov ve Başkan Yardımcısı Sn. Vadim Vorobyovun açılış konuşmalarının ardından Lukoil Türkiye Genel Müdürü Sn. Alexander Terletskiy konuşmalarını yaptılar.

Konuşmalar sonrasında Perakende Satışlar Genel Müdür Yardımcısı Arash Repac ve sırasıyla, Satış Müdürü Ercan Aydemir, Akaryakıt Dışı Satışlar Müdürü Plamen Konstandof, Yatırımlar Müdürü Ahmet Ural, Satış Destek Müdürü Hakan Apaydın, Madeni Yağ Perakende Satış Müdürü Gökhan Ergenekon, Ticari, Filo, ve Kart Satışları Müdürü Kahan Doğru ve Pazarlama Müdürü Ulaş Koç sunumlarını yaparak bayiilere yeni dönem hedeflerini anlattılar.

Pazarlama sunumunun hemen sonrasında Genel Müdür Alexander Terletskiy tekrar sahne alarak, Dirk Kuyt, Ernesto Sosa, Emre Çolak, Eray İşcan, Veysel Sarı gibi bazıları LUKOIL reklam filminde rol alan futbolcuları sahneye davet etti. Büyük alkışlar eşliğinde, sahnedeki futbolcularla birlikte reklam filmleri ve reklam filmlerinin kamera arkası ilk kez olarak bayiler ile paylaşıldı. Enerjinin çok yükseldiği bu anlardan hemen sonra LUKOIL aile fotoğrafı çekilerek gala gecesi öncesi bir ara verildi.

2014 senesinde çeşitli kategorilerde başarı ödülleri verilen ve Linet’in sanatçı olarak katıldığı keyifli bir gala gecesi ile son buldu. Galada saat tam 21:00'de bir çok TV kanalının dev ekranlara aynı anda yansıtılarak, reklamların tüm kanallarda aynı anda başladığının canlı olarak izlettirilmesi büyük heyecan yarattı.
Share on Facebook Share on Twitter